telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Sancaktepe Ferroli Servis Hizmetleri
Soğuk kış günlerinde ısınmamız ve banyo ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullandığımız kombilerimizin periyodik olarak bakıma ihtiyaçları vardır. Bu bakımlar sayesinde hem kombinizin ilk günkü performanslarını korumuş hem de faturalardan tasarruf etmiş olacağız. Kombi bakımların işinde uzman kişilere yaptırmakta en doğrusudur, çünkü işinde usta olmayan kişilerin yapacağı işler hem sağlığınızı hem de bütçenizi tehlikeye sokabilmektedir. Biz Sancaktepe Ferroli Kombi Servisi olarak gelişen ve gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek servis ekibindeki arkadaşlarımızı Milli Eğitim Bakanlığı sertifikası aldırarak uzman bir kadroyla siz değerli müşterilerimizin  daima yanındayız. Tam donanımlı araçları ile 7 gün 24 saati hizmet vermekteyiz. 

Sancaktepe Ferroli Servis Hizmetleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Sancaktepe Ferroli Kombi Servisi İstanbul'un bütün illerine gezici servis araçları ve tam donanımlı teknolojik altyapısı ile markası ne olursa olsun tüm kombi cihazlarınızın sorunlarını en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için yıllardır kombi sektöründe hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır bu tecrübe ile yoluna devam eden Sancaktepe Ferroli Kombi Servisine sizlerde hemen başvuru yapabilirsiniz.