telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Sefaköy Ferroli İletişim Numaraları

Sefaköy Ferroli Kombi Teknik olarak sadece küçük ve hafif bir monitöre bağlıdır. Yapacağımız bütün işlemleri üzerinde bulunan birkaç düğme ile gerçekleştirebiliriz. Kombi radyatör, vana, alev pompası, baca ve eşanjör gibi parçalardan oluşur. Devir daim pompasının sağlıklı çalışmasını sürdürmesi için en az dört metre radyatörün çalışması gerekir. Kombiler yaz kış hayatımızda olduğundan dolayı kurulumundan bakımına kadar hatta arızalarında bile uzman ekiplere bırakmanızı öneririz. Her marka kombiniz için Ferroli Kombi Servisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en üst düzeyde hizmeti sunmaktayız. Kombi bakımı Kombi arıza onarımı ve kombi kurulumu konularında uzun yıllardaki üst düzey tecrübemiz ile İstanbul semtlerine kombi yetkili servis firmamız hizmet vermektedir.
 Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombiniz de yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için bir alo demeniz yeterlidir. 

Sefaköy Ferroli İletişim Numaraları :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. hızlı, profesyonel ve başarılı kadrosu ile tüm bakım ve tamirat hizmetlerini gerçekleştiren Sefaköy Ferroli Kombi Teknik Servisi her zaman yanınızdadır. Zamanında ve doğru hizmet almak istiyorsanız Ferroli Servisini aramalısınız.