telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Seyrantepe Ferroli Sınırsız Bakım Hizmetleri
Isınmamızın garantisi olan kombiler size uzun yıllar konfor sağlamaktadır. Bu konforun uzun yıllar ilk günkü performansları ile çalışması için tüm doğalgaz ile çalışan kombiler belirli aralıklarla periyotlarda bakımlarının yapılması siz değerli müşterilerimize emniyet konfor ve tasarruf sağlamaktadır. Seyrantepe Ferroli Kombi Bakım Servisi çalışanlarını bilgi ve tecrübe sahibi profesyonel ekiplerden oluşturmaktadır. Seyrantepe Ferroli Kombi Servisi teknikerleri cihazınızın tüm fonksiyonlarını özel ölçü aletleri ile kontrol ederler. Bu ölçümler ve değerlendirmeler sonucunda cihazda meydana gelmiş yıpranmalarını tespit ederek gerekli düzeltme ve ayarlarını yaparlar.  Bu sayede siz değerli müşterilerimizin kombilerinin çalışma fonksiyonları garanti altına alınmış olur. 

Seyrantepe Ferroli Sınırsız Bakım Hizmetleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Ferrroli Kombi Servisi %100 orjinal yedek parçalar kullanarak kombilerinizin çalışma fonksiyonlarının ilk günkü verimliliğinde çalışmasını sağlar. Kombilerinize yapılan periyodik bakımlar sayesinde uzun yıllar size hizmet eder. Sizlerde Seyrantepe Ferroli Kombi Servisinden hizmet alabilmek için internet sitemizdeki telefon numaralarımızı arayıp bizlere ulaşabilirsiniz.