telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Silivri Ferroli Kombi Bakımı
Son teknolojiyle hazırlanan çift camlar evi rüzgar, yağmur, kar gibi hava olaylarından direk olarak korumaktadır. Kış mevsimi yaklaştığı zaman gerçekleşen petek hazırlıklarının bir diğer adımı da vana ayarlarını yapmaktır. Kullanılmayan odalarda bulunan peteklerin vanalarını kapatarak doğalgaz tüketimini önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Oda termostatı, ısı ayarını düzenleyen bir sistemdir. Oda içerisindeki ısıyı ölçen ve derecesine göre kombi kullanımını otomatik olarak ayarlayan termostat, doğalgaz kullanımında avantajlı bir yöntem olacaktır. Sıcak su kullanırken normal daha yüksek ısıdan fazla geldiğini düşünüyorsanız ayarlarda bir sorun olduğunu bilmelisiniz. Bu durumda ayarlamayı çeşmeden yapmak doğru değildir. Doğalgazla ilgili tasarruf sağlamak için su sıcaklığı ayarları kombi üzerinden yapılmalıdır. 
Kombiyi hangi sıcaklık değerinde çalıştırılması gerektiğini bilmek gerekiyor. 

Silivri Ferroli Kombi Bakımı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Yüksek ısıda çalıştırmak öncelikle yüksek faturaların gelmesine neden olacaktır. Bu sebeple “ekonomik” ayarda tutulmalı ve derecesiyle ilgili değişiklik yapılmamalıdır. Kış mevsimi geldiği zaman kombiyi çalıştırmadan önce radyatörleri hazırlamak gerekiyor. Bu hazırlıklar da Silivri Ferroli Kombi Servimiz sizlere 7/24 hizmet vererek sizleri memnun etmektedir.