telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Şirintepe Ferroli Servis Noktası
ısınmak lüks değil ihtiyaçtır. Bu ihtiyacımızı doğa dostu kombilerle yapmaktayız. Eskiden ısınma ihtiyacımızı fuel-oil kömür gibi yakıtlarla karşılarken artık daha temiz yakıt olan doğalgaz ile karşılıyoruz. Doğalgazı ısı enerjisine çeviren kombiler sadece bizi ısıtmakla kalmıyor, aynı zamanda sıcak su ihtiyacımızı karşılamakta da yardımcı oluyor. Kombilerinizin ilk günkü performanslarını korumak ve olası daha büyük sorunlarla karşılaşmamak için düzenli olarak bakımdan geçirmek gerekmektedir. Bu bakımlar sayesinde kombilerimiz daha uzun ömürlü olacaktır. Ancak kombi bakımını yapan kişilerin uzman ve bilgili olması gerekir. Bilinçsizce yapılan bir kombi bakımı kombiniz için kötü sonuçlara yol açabilir. 

Şirintepe Ferroli Servis Noktası :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Bu gibi sebeplerle karşılaşmamak için kombi bakımı tamiri ve kombi temizliğini alanında uzman olan Şirintepe Ferroli Kombi Servisini arayabilirsiniz. Tam donanımlı araçları ve işinde uzman kadrosu ile 7 günün 24 saati bizleri arayabilirsiniz. Şirintepe Ferroli Teknik Servisimiz sizler için kombi alanında uzun yıllar hizmet vererek sektörde profesyonel olarak adımlar atmaktadır.