telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Şirinevler Ferroli Kolay Ulaşım
Bulunduğumuz mekanların ısıtma ve sıcak su ihtiyacını gelişen Türkiye'de çoğunlukla doğalgazla karşılamaktayız. Doğalgaza bağlı olarak çalışan ve teknolojinin pahalı nimetlerinden biri olan kombiler yanlış bir işlem sonucunda sizlere çok daha büyük masraflar oluşturmakta ve uzun süreli mağduriyetler sağlamaktadır. Bu sebeplerden ötürü arıza için çağıracağınız Şirinevler Ferroli Kombi Servisinin işini bilen ve eğitimli teknisyenler olduğundan emin olunuz. Bizler Şirinevler Ferroli Kombi Servisi olarak siz saygı değer müşterilerimize hizmet verirken teknikerlerimizi uzmanlık eğitimi almış, insan ilişkileri konusunda tecrübe kazanmış kombi bakım, kombi temizlik ve kombi tamirinde hakimiyetleri üst seviyede olan ekiplerden oluşturmaktayız. Ferroli Kombi Servisi olarak mobil ekipmanlarımız sayesinde bulunduğunuz konuma hızlı bir şekilde gelerek cihazınıza olduğu yerde müdahale etmekteyiz. 

Şirinevler Ferroli Kolay Ulaşım :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Sizlerin izni olmadan kombinize ne bakım ne de parça değişimi yapmaktayız. Parça değişimi gerek duyulan parçalara %100 orjinal parçalar takılarak kombinizin eski verimi sağlanmaktadır.