telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Şişli Ferroli Kombi Merkezi
Bugün yaşadığımız dünyada evlerimizin vazgeçilmezi iklimlendirmedir. Kışın evimizi ısıtmak, banyo yapmak gibi ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullanılan en güvenilir, temiz ve en ekonomik olan ısıtma sistemi kombilerdir. Evimizin olmazsa olması olan kombilerin sizler için ne kadar önemli olduğunu bilerek biz Şişli Ferroli Kombi Servisi olarak işimize önem veriyor ve özen gösteriyoruz. Ferroli Kombi Servisi olarak günün 24 saati çalışırken tek bir amacımız var oda koşulsuz müşteri memnuniyeti. Şişli Ferroli Kombi Servisini gece gündüz demeden arayabilir, kombinizle ilgili sorunlara ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ferroli Kombi Servisi telefonlarını direk servis teknisyenleri açmaktadır. Bant kaydı yönlendirme yoktur. Kombileriniz daha verimli kullanmak için periyodik bakımlarını düzenli aralıklarla yaptırmanız durumunda konforunuzdan hiç bir şey kaybetmeden rahat yaşayacaksınız.. 

Şişli Ferroli Kombi Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Teknik Servisimiz diğer teknik servislerden daha üstün daha başarılı olup Şişli ve çevresine en hızlı bir şekilde garantili servis hizmet sunmaktan gurur duyar, müşteri portföyünü üst sıralara çıkarmak için çok çalışmaktadır.