telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Sultanbeyli Ferroli Telefon Numaraları
Sultanbeyli Ferroli Kombi Servisi firması kurulduğu ilk günden beri müşterilerine geniş olanaklı bir hizmet sunarak İstanbul genelinde verdiği her hizmetlerinde marka bilincini müşterilerine ve firma geneline yaymıştır. Sultanbeyli Ferroli Kombi Bakım Servisi geniş çaplı eğitimli ekipmanları ile İstanbul geneline 7/24 hizmet vererek müşterilerinin her zaman güvenliğini sağlamaktadır. Ferroli Kombi Bakım Servisi olarak İstanbul bölgesinin tüm semtlerine yerleştirdiğimiz gezici ekipmanlarımız ile kombilerinizde oluşabilecek olan arızalarınızı sizler tarafından çağrı merkezimize yapacağınız aramalarda sizlere en yakın noktada bulunan gezici kombi bakım teknisyenlerimizi yollayarak tüm sorunlarınızı düzenli bir çalışma sarf ederek onarmaktayız.

Sultanbeyli Ferroli Telefon Numaraları :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

 Olası arıza durumlarını değişmesi gereken arızalı parçaları siz değerli müşterilerimize belirtip onayladığınız takdirde arızalı parçalar %100 orjinali ile değiştirmekteyiz. Bize ulaşmak için internet sitemizdeki irtibat numaralarımızı arayabilir anında kombinize bakım yaptırarak sizlerde Sultanbeyli Ferroli Kombi Servisi ailesine katılmış olabilirsiniz. Sizleri memnun edebilmek için ellerimizden gelen en iyi çabayı göstermekteyiz.