telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Taksim Ferroli Kombi Teknolojileri

Aslında kombi bakımı sağlık ve can güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Siz değerli müşterilerimizin fark edemeyeceği kaçak, arıza, sızıntılar olabiliyor. Bu durum da olabilecek kazaların ya da patlamaların önüne geçmek ve kombinin yüksek verimde çalışmasını sağlamak için yılda en az iki defa kombi bakımı yapılmalıdır ve yine peteklerinizin bakımını ayrıca tesisatınızın bakımını da yaptırmayı unutmayın. Taksim Ferroli olarak tekrar hatırlatıyoruz kombinizin ve tesisatınızın akımı yapıldığında ideal sıcaklık seviyesi ve doğalgaz tasarrufu ile az maliyetle yüksek verimde ısınma sağlanır. Kombilerin bakımını da temizliği de önemlidir. Tamir servisi ve bakımın yanı sıra, müşterilerine telefon yoluyla da destek olan firmamız kombide meydana gelen aksamaları hızlı bir şekilde çözmektedir.

Taksim Ferroli Kombi Teknolojileri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Personellerimiz işinde uzman kişilerdir. Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen, hızlı, profesyonel ve başarılı kadrosu ile tüm bakım ve tamirat hizmetlerini gerçekleştiren servisimiz her zaman yanınızdadır.