telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Ümraniye Ferroli Kombi Tesisat
Cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak ve ömrünü uzatmak için yılda iki defa bakım ve onarımını yaptırmalısınız. Uzmanlar bu bakımların sadece kombilerinize değil ayrıca peteklerinize de yılda bir sefer gerçekleştirilmesini tavsiye etmektedir. Bizlerce kış mevsiminin yaklaştığı ekim, kasım aylarında ve de kış bitimi mart, nisan, mayıs gibi yapılabilir. Kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız Ümraniye Ferroli Kombinin uygun kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kombi bakımınızı aksatmayın aksi halde servislerinin yoğun olduğu döneme denk gelip randevu alamayabilirsiniz. Kış aylarında zor durumda kalmamak için kombinizi daha uzun süre kullanmak istiyorsanız mutlaka bakımını yaptırmalısınız.

Ümraniye Ferroli Kombi Tesisat :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Sadece bakım ve onarım değil ayrıca kombi kurulumunu da yapmaktayız. Yeni bir kombi aldığınızda üretici firmanın ve gaz dağıtım şirketinin teknik şartnamelerine uygun yapılması gereklidir. Bu da bizim işimizdir. Ümraniye Ferroli Kombi kurulumdan bakıma her türlü hizmetiyle uzun yıllar bu piyasada gururla sizlerin sayesinde devam etmektedir.