telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Üsküdar Ferroli Kurulum Ağı
Üsküdar Ferroli Kombi servisi soğuk havalarda ısınma ihtiyacımızı karşılayan kombiler yanlış kullanımda cebinize düşman olacağını belirtiyor. Sıcak su kullanırken beklediğinizden daha yüksek faturaların geldiğini düşünüyorsanız ayarlarda bir sorun olduğunu bilmelisiniz.
Bu durumda ayarlamayı çeşmeden yapmak yerine doğalgazla ilgili tasarruf sağlamak için mutlaka su sıcaklığı ayarları kombi üzerinden yapılmalıdır. Önemli olan kombinizin hangi sıcaklıkta kaç derecede çalıştırmanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Yüksek ısıda çalıştırmak öncelikle yüksek faturaların gelmesine neden olacaktır. Bu sebeple “ekonomik” ayarda tutulmalı ve derecesiyle ilgili değişiklik yapılmamalıdır. Kış mevsimi geldiği zaman kombiyi çalıştırmadan önce petekleri hazırlamak gerekiyor. Öncelikle tüm odalarda bulunan peteklerin havası düzenli bir şekilde alınmalıdır. 

Üsküdar Ferroli Kurulum Ağı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Bu yöntem sayesinde termostatın düzgün bir şekilde çalışması sağlanır. Üsküdar Ferroli kombi servisi olarak verdiğimiz tavsiyeleri uygularsanız %40 – 50 arasında bir tasarruf sağlarsınız. Firmamıza çağrı merkezimizden her türlü bakım onarım ve kurulum için arayabilir aklınızda ki soruların cevaplarını uzman kadromuzdan alabilirsiniz.