telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Yayla Ferroli Kombi Kullanımı
Havalar soğumaya başladığında kombinin sürekli devrede olması gerekir, belli bir sıcaklıkta bıraktığınızda yaklaşık kırk elli derece arasında olmalıdır. Bu şekilde kullanırsanız odanızın sıcaklığı 22 – 23 derece civarında olacaktır. Kombinizin bakımlarını da aksatmamanız gerekmektedir. Kombi bakımları kombinizden en iyi verimi almanızı sağlayacaktır ve uzun ömürlü olmasını da sağlayacaktır.
Soğuk havalarda bakımı yapılmayan kombilerde en çok kart arızası ve peteklerin ısıtma sorunuyla karşılaşıyoruz. Peteklerde ise genellikle yeterince ısı verilmediğinin şikayetini alıyoruz. Bunların üstesinden gelebilmek için güçlü bir firmayla çalışmanız gerekiyor. Yayla Ferroli kombi servisi olarak firmamız kombi bakımınızı yaparken olabilecek arızaları öngörür ve önüne geçer. Peteklerde ki sorunlar, genellikle doğru şekilde tespit edilemediğinden, hem ısı verimliliği sağlanamaz, hem de geç ısınma sorunu ortaya çıkar. Bu durumun üstesinden gelebilmek için r peteklerinize düzenli olarak bakım yaptırılması gereklidir. Peteklerin içerisinde biriken yabancı maddeler, kireçler ve pislikler su geçişine karşı engel oluşturacağından, temizliği yapılmayan peteklerde ısınma sorunu yaşanmaktadır. 

Yayla Ferroli Kombi Kullanımı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Petek temizleme işlemi yaptırarak, bu sorundan kurtulmak mümkün olacağı gibi, bakım işleminin ertelenmesi sorunun tekrar etmesine yol açacaktır. Bakım işleri için Yayla ilçesine hizmet veren Yayla Ferroli kombi servisini arayabilir erken rezervasyon indirimleri yakalayabilirsin.