telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Yenibosna Ferroli Kombi Hizmet Noktası
Kombinizin yeni ve normal çalışıyor olması sorun çıkmayacağı ya da arıza yaratmayacağı garantisini taşımaz. Kombinizde arıza olup olmadığı sadece tam donanımlı kombi servis ekipleri tarafından tespit edilebilmektedir. Kombinizin ve peteklerinizin verimli çalışıp, uzun ömürlü olması için en önemlisi de yüksek gelen faturalarınızı düşürebilmek için düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekir. Bakımı yapılmayan kombi ve tesisatın verimi düşer ve kullanım süresi kısalır üstelik faturalarınızın artmasına da sebep olur. Kombi bakım onarım ve kurulum işlemleri için mutlaka bizimle iletişime geçin.
Kombi arızalarınızı yerinde onarım yapıyoruz. Sadece kombi kartlarınız arızalandığında servislerimiz tarafımızdan sökülerek yüksek teknoloji sahibi atölyemize getirilerek bilgisayar ortamında kontrol edilerek arızanın sebebi bulunur ve en kısa sürede onarılıp siz saygı değer müşterilerimize teslim edilir.

Yenibosna Ferroli Kombi Hizmet Noktası :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombi Servisi olarak kombi kartı tamiri güvenlik bakımından her hangi bir tehlikeli durum söz konusu değildir yalnız kombi kartı tamiri işlemi işçiliklere göre kalite bakımından farklılıklar göstermektedir. Firmamız sizin memnuniyetinizi ve güveninizi kazanmak için çalışmalar yapmaktadır. Bizlere telefonlarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.