telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Yeşilyurt Ferroli Kombi Bakım Alanı
Isınma konusunda tasarruf yapmak istiyorsanız ve kombi kullanıyorsanız müjde! Kombilerinize yapılan altı aylık bakımlar yüksek oranlarda faturanızı düşürmeniz de yardımcı olacaktır. Ayrıca altı aylık cihaz temizliği yaptırmak cihazınızda oluşabilecek büyük arızaları önceden tespit etmenize ve olası kazaları engellemenize de yardımcı olur. Kombi bakımı yılda iki defa yapılması tavsiye ediyoruz. Kışa girerken havalar soğumadan sonbahar başlangıcında eylül ve ekim aylarında, yaza girerken nisan ve mayıs aylarında yapılmalıdır. Yeşilyurt Ferroli Kombi servisi olarak her marka kombiniz için servisimiz, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en üst düzeyde hizmeti sunmaktayız. Firmamız kombilerinizin bakımı ve yine kombi peteklerinizin bakımını ve onarımını uzun yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile İstanbul’un Yeşilyurt ilçesine ve yakın çevre ilçelere hizmet vermekteyiz.

Yeşilyurt Ferroli Kombi Bakım Alanı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için bir alo demeniz yeterlidir. Sizlere Yeşilyurt Ferroli Kombi servisi olarak her daim yanınızdayız.