telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Zincirlikuyu Ferroli Alo Destek Hattı
Zincirlikuyu Ferroli Kombi Servisi olarak kombinizi yıl da en az bir kere bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Kombilerinin bakımını yıl da bir kere yaptırdığınız takdir de gelecek olan kış soğuklarını çok rahat atlatacaksınız. Kombinizin bakımını yaptırdığınızda tasarruf edersiniz. Tasarruf yapmak için bir çok yöntem daha var bunlardan bazıları Binaya izolasyon yaptırmak . Binada izolasyon olması doğalgaz faturalarını direk olarak etkileyen bir durumdur. Bu yalıtım sayesinde hava çabuk ısınır ve dışarıya çıkmaz. Şayet izolasyon yoksa en kısa süre içerisinde yaptırılmalıdır. Doğalgazda kullanımında tasarruf yöntemleri arasında gösterilen bu adım, uzun vadede kar getirecektir. Peteklerin üstünü kapatmak, sıklıkla yapılan hatalardan biridir. Petek önüne koltuk, masa gibi eşyaların getirilmesi ya da peteklerin üzerine kıyafet, kitap gibi eşyaların koyulması ısı alışverişini olumsuz olarak etkiler. 

Zincirlikuyu Ferroli Alo Destek Hattı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Bu durumda hane içerisinin yeterince ısınmadığını görebilirsiniz. Dışardaki hava ile temasın tamamen kesilmesi isteniyorsa en kolay adım camları yenilemektir. Ferroli Kombi Servisimiz siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır kombi sektöründe görev yapmaktadır.