telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Kayaşehir Ferroli Kurulum Merkezi
Soğuklar kapıda. Kombiler ısınmamız ve sıcak su üretimi için tasarlanmış evimizdeki kurtarıcı aletlerin başında gelir. Güler yüzlü ısıtma soğutma sertifikalı uzman personellerimizle kışın yarı yolda kalmayın diye peteklerinizin ve kombilerinizin bakımını yaptırmak için sizleri bizleri aramanızı öneriyoruz. Çok sık sorulan sorulardan biri bakımda neler yapıldığıdır. Bu sorunun cevabını aşama aşama anlatacağız. 
Cihazınızın yanma verimini ve isli yanma oluşturacak tozlarının temizlenmesi. Kalorifer dönüş hattındaki filtrenin sökülüp temizlenmesi. İmbisat deposunun havasının kontrolü . Peteklerin iyi ısınıp ısınmadığı kontrol edilmeli. Gaz geçişini sağlayan meme gözleri iyice temizlenmeli. Cihazın modülasyon yapıp yapmadığı cihaz ayarlanan dereceye gelene kadar yüksek alevle yanar. İstenilen dereceye gelmek üzereyken size sabit bir sıcaklık sunması için alev boyutunu kısar. Evinizde ısı kaybı yoksa söner. Brülör temizliği. Sıcak su akış kontrolü yapılmalı. Çakmak ayarlarının yapılması. 

Kayaşehir Ferroli Kurulum Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Genel kontrol yakın zamanda sorun çıkaracak aksamlar hakkında kullanıcıya verilecek bilgiler. Müşterinin cihazı daha verimli kullanabilmesi için bilgi verilir..  Kayaşehir Ferroli Kombi Servisimizi tercih ederek asla pişmanlık duymazsınız.